(050) 310-58-60
              (050) 352-33-75
          2306047@gmail.com

Моя корзина Как сделать заказ Написать нам Первая страница сайта Поиск
Карта сайта    Архив новостей
ГЛАВНОЕ МЕНЮ
  Наши Заказчики и Объекты
  Наши Контакты и Документы
Строительно-монтажные работы
  МОНТАЖ РЕЗЕРВУАРОВ
  НЕФТЕБАЗЫ, СКЛАДЫ ГСМ
  АНГАРЫ, СКЛАДЫ, БМЗ
  МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ
  ДЫМОВЫЕ ТРУБЫ
   Дымовая Труба Чинбар
   Дымовая труба "под ключ"
   Дымовая труба 46м
  ЗАЧИСТКА РЕЗЕРВУАРА РВС
   Очистим резервур от мазута
   Современный способ зачистки резервуаров
   Удаление мазута из резервуара
   Зачистка резервуаров РВС
Понтоны алюминиевые для резервуаров Ultraflote
  Отзывы об Ультрафлоут
  Алюминиевые понтоны для резервуаров Ultraflote США
  Ультрафлоут
ОБОРУДОВАНИЕ
  НАСОСЫ
  Оборудование (разное)
  Hi-Force Hydraulic Tools
  Мотопомпы
  Насосные агрегаты
  Рукава, шланги, РТИ
  КИП
  Уплотнительные материалы
  Применение набивки
Трубопроводная арматура
  Клапаны
  Энергетическая арматура
  Задвижки
  Вентили
  Прочее
Специальные предложения
  Насос 2 ГНОМ 16-16 Ех
  Инструкция по изготовлению и монтажу промышленных дымовых труб
  Строительство ангаров, реконструкция складов
  Реконструкция и ремонт складов, ангаров, зданий
  Изготовление и монтаж металлоконструкций
  Резервуарные парки, нефтебазы, склады ГСМ
  Монтаж и перенос резервуаров РВС
   Монтаж резервуарів
  Стальные дымовые промышленные трубы
  Качественная зачистка резервуаров РВС от мазута
  Профессиональная зачистка резервуаров РВС
(050) 310-58-60
(050) 352-33-75
МРАМОР / ПЛИТКА
  Плитка , слябы , плиты мраморные
  Мрамор полированный импортный
 
Зачистка резервуаров РВС


Для забезпечення експлуатаційної надійності резервуарів РВС та РГС з нафтопродуктом або іншим продуктом, необхідно дотримання правил їх технічної експлуатації, контролю, виявлення і усунення дефектів. Необхідною умовою виконання цих робіт є своєчасний ремонт резервуарів з попередньою зачисткою від залишків нафтопродуктів і їх відкладень.

ТОВ «НВП «Укрпромтехсервіс» пропонує виконання робіт із зачистки резервуарів як з нафтопродуктами так і з іншими продуктами. В тому числі підготовка резервуарів для зберігання харчових продуктів.

Резервуары зачистка


Зачистка резервуарів від залишків нафтопродуктів є невід'ємною частиною технологічного процесу нафтопродуктозабезпечення.

Металеві резервуари, за винятком резервуарів підприємств тривалого зберігання, підлягають періодичній зачистці, зачистці при необхідності зміни сорти нафтопродукту, звільнення від пірофорних відкладень, високов'язких опадів з наявністю мінеральних забруднень, іржі і води, чергових та позачергових ремонтів, проведення комплексної дефектоскопії та інших експлуатаційних причин.

Відповідно до вимог встановлено такі терміни періодичної зачистки:
- Не менше двох разів на рік - для палива для реактивних двигунів, авіаційних бензинів, авіаційних масел і їх компонентів, прямогонний бензинів; допускається при наявності на лінії закачування коштів очищення з тонкістю фільтрування не більше 40 мкм зачищати резервуари не менше одного разу на рік;
- Не менш ніж один раз на рік - для присадок до мастил і масел з присадками;
- Не менш ніж один раз на 2 роки - для інших масел, автомобільних бензинів, дизельних палив, парафінів і аналогічних за фізико-хімічними властивостями нафтопродуктів.

Металеві і залізобетонні резервуари для нафти, мазуту, моторних палив і аналогічних за фізико-хімічними властивостями нафтопродуктів слід зачищати в міру необхідності, яка визначається умовами збереження їх якості, надійної експлуатації резервуарів і устаткування.

Забезпечення збереження якості нафтопродукту при зміні сорту регламентується вимогами і, в залежності від наливають в резервуар нафтопродукту, виду залишку в ньому, передбачає в максимальному обсязі зачистки виконання наступних операцій:
- Видалення залишку;
- Дегазацію;
- Промивання під тиском гарячою водою з миючим розчином (або пропарити);
- Подальшу промивку гарячою водою;
- Вентиляцію (просушку) днища;
- Протирання ганчір'ям.

Періодична зачистка може бути скороченою і повною залежно від передбачуваних робіт після завершення процесу зачистки резервуару і повинна забезпечити пожежну безпеку і санітарні умови праці.

Зачистка в повному обсязі необхідна при подальшому виконанні робіт в резервуарі з застосуванням відкритого вогню, тривалому перебуванні працівників всередині резервуара, градуировке, дефектоскопії, а також перед наливом окремих сортів палива.

Скорочений обсяг зачистки застосовується у випадках, коли не потрібно перебування працівників у резервуарі або короткотривалого перебування (періодична зачистка і зміна марки нафтопродукту відповідно до державних стандартів) і полягає у видаленні залишку нафтопродукту, промиванні гарячою водою і просушування днища або, в окремих випадках, тільки у видаленні залишку (залишок не більше 0,25% місткості резервуара).

Резервуари підземні, що експлуатуються на зберіганні високов'язких нафтопродуктів (мазут, масла, моторне паливо та ін.), Зачищаються в міру необхідності, яка визначається терміном ремонту та умовами збереження якості.
Технологія зачистки, обладнання та миючі засоби частково відрізняються від використовуваних для зачистки наземних резервуарів.

Процес зачистки характеризується великою трудомісткістю і виробничої небезпекою. Тому організація і проведення технологічного процесу зачистки повинен передбачати максимально можливу механізацію трудомістких операцій і усунення небезпечних і шкідливих виробничих факторів.

Відповідно до вимог стосовно різних видів резервуарів повинні розроблятися технологічні (технічні) регламенти, робочі інструкції, проекти організації робіт - (ПОР), що передбачають виконання відповідних Технологічних операцій з використанням сертифікованих засобів механізації, приладів і пристроїв контролю безпеки.

Рекомендована спеціальне обладнання та пристрої відповідають вимогам безпеки і мають відповідні дозволи контролюючих організацій.

Для проведення робіт по зачистці резервуарів необхідно створення спеціалізованого ділянки, оснащеного засобами механізованої зачистки, з урахуванням кількості резервуарів, їх обсягів, наявності очисних споруд, енергетичних джерел і іншими місцевими умовами. META - Украина. Украинская поисковая система     Яндекс.Метрика   
Copyright (с) 2005 by UPTS.